Ja çfarë gatuan në orët e vona Learta e Shyhretes

Lajme nga Bota


Learta Jakupi është nuse mjaftë e dalluar dhe e komentuar nga mediet rozë. Përveç profesioneve të saj, ajo është një femër e cila din të kryjë punë të shtëpisë, ku nuk i lë anash traditat shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është mjaftë e zonja edhe në kuzhinë ku shpesh ka ndarë receta për ndjekësit e saj duke iu lehtësuar më shumë punën. Si shpesh herë edhe sonte ajo tregoj se po përgatit torte e cila po duket mjaftë e shijshme. E bukur dhe e zonja Learta, duke qenë shembull për të tjerat./Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *