Ja çfarë engjulli është Gëzimja, reja e Remzie Osmanit

Lajme nga Bota


Quhet Gëzime dhe emri i ka prirë fatit të saj, pasi ajo duket e shfaqet mjaftë e gëzuar, e lumtur dhe e plotësuar, shkruan “Kosovarja”.

E, nëse ka diçka që nuk i mungon fare, madje e ka me shumicë, atëhërë ajo është vëmendja.


Çdo foto e resë së Remzie Osmanit që hidhet në Instagram, me të shpejtë mëton të kthehet në lajm në median rozë.

Bukuroshja së fundi ka realizuar disa fotografi ku duket më sportive dhe jo si rëndom elegante dhe si nuse, shkruan “Kosovarja”.

Në trenerkat e Gëzimes, qe nuk kishin se si të ishin pa pakë xixa, shkruan “Angel”.

A ju duket engjull bukuroshja?

Leave a Reply

Your email address will not be published.