Ja çfarë dhurate i bëri Teuta Afronës për festat e fundvitit

Lajme nga Bota


Të dyja femra të bukura dhe mjaftë seksi.

Edhe pse të gjithë kanë menduar se nuk do të kenë një raport të mirë mes vete shkaku i martesës, duket se këto të dyja kanë vendosur të kenë një miqësi të lakmueshme, shkruan “Kosovarja”.

Kemi pasur rastin të shohim në intervista të ndryshme, ku të dyja kanë folur fjalët më të mira për njëra tjetrën.

Këtë respekt po e shprehin edhe me rastin e festave të fundvitit, ku ishte Teuta ajo e cila i dhuroj një krem Afronës.

Kjo e fundit nuk hezitoj ta publikoj në llogarinë e saj duke e falënderuar atë.

Interesante dhe mjaftë i lakmueshëm ky raport mes dy bukurosheve, apo?/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.