“Ishte i martuar dy herë”, zbardhen detaje të reja për të dyshuarin në Pejë

Lajme nga Bota


Një grua është v rarë në Pejë pasditen e së premtes, ka konfirmuar Policia e Kosovës. I dyshuari është arrestuar.


Rasti është raportuar në Polici rreth orës 16:00. Ai ka thënë se me të arritur në vendin e ngjarjes, Policia ka parë se bëhet fjalë për vrasje të rëndë

Burime të Insajderit në kushte anonimiteti kanë treguar se i dyshuari Urim Hyseni ka qenë dy herë i martuar dhe i divorcuar.


“Nga fqinjtë sipas burimeve, është njohur si djalë i qetë dhe jo problematik. “Ky ka qenë dy herë i martuar dhe i ndarë. Nuk është njoft si djalë problematik. I urtë ka qenë shumë”, thonë burimet e Insajderit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *