Ish-Vjehrra E Saj Ndërroi Jetë Nga Së Mundja E Ligë, Nora Istrefi Bën Dedikimin Rrëq Ethës: E Doja Dhe Më Donte Shumë

Lajme nga Bota


Këngëtarja Nora Istrefi i ka kushtuar një shkrim pr ekës ish-vjehrrës së saj, Teutës, e cila ndërroi jetë mëngjesin e sotëm.


Përmes një postimi në In staStory, Nora ka thënë se ajo ka qenë gjithmonë shoqja e saj dhe se e ka dashur.

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime, të kam dasht dhe më ke dashur. Uroj me zemër që shpirti yt i bardhë dhe një grua me kaq shumë vlera të pushoj e qetë në paqe”, ka shkruar Nora.

Ndryshe, lajmin për vd ekj en e Teuta Berishës e ka konfirmuar edhe këngëtari Robert Berisha përmes një postimi në “In stagram”.

“Pusho e qetë mami jem..per ty me shkru kom shum, po e la me kaq”, ka shkruar ai.

Roberti në vitin 2019 kishte thënë se nëse do t’i d edikonte një këngë dikujt do të ishte nëna e tij, e cila disa vite më parë kishte mundur një së mundje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.