Inf ektohet me dhe shtrohet në spitaI këngëtari shqiptar dhe këshillon shqiptarët: Ruani familjen!

Lajme nga Bota

Këngëtari i njohur shqiptar, Valton Krasniqi nëpërmjet një postimi në “Instastory” ka treguar se është infektuar nga Covid-19.

Krasniqi ka ndarë me ndjekësit një foto teksa shihet i shtrirë në krevatin e spitalit ku duket në një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Si shumë të tjerë edhe këngëtari nuk ka besuar në egzistencën e Covid-19.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv nga COVID-19, kurrë se kam besuar këtë virus. Keni kujdes ruani vetën familjen dhe shoqërinë e juaj. Zoti ju ndihmoftë”-ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.