I zhgënjeu të gjithë! Bashkëshortja e Kemalit merr vendimin e papritur

Lajme nga Bota


Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij Fahriye Evcen kanë qenë e janë një nga çiftet më të komentuara në mediat turke.


Të gjithe fansat dhe publiku turk, jane gjithnje te interesuar per cdo lajm te ri nga jeta e tyre por jo vetem kaq pasi edhe publiku shqiptar e ndjek mjaft mirë çiftin falë serialeve turke.
Pas cifti u be me djale, Fahriye u shkëput nga ekrani dhe prej kohësh nuk e kemi parë në ndonjë serial të ri.

Mirepo fansat po e prisnin me padurim rikthimin e saj këtë sezon që fatkeqësisht aktorja duket se i ka “zhgënjyer” me vendimin e marrë së fundmi, dhe keshtu ka refuzuar çdo rol që i është ofruar për shkak të pandemisë si edhe sepse dëshiron të kujdeset vetë për të birin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *