I vëllai i mo ri je tën djalit/ Ta prek zemrën xhaxhai i të riut shqiptar që u shua në lule të moshës: Nuk donte e bëri pa dashje

Lajme nga Bota


Disa dite me pare opinioni publik u t r ond it nga k r imi ne familje. Ish menaxher dhe themelues i Babastars Albert Krasniqi u v r a nga babai i tij ne bodrumin e shtepise.


Alberti ishte baba i nje vajze te mitur dhe ish bashkeshort i Miss-it Besa Gashi. E cila pak dite me pare kishte dhene deklaraten se i kishte dhene fund marteses.

Ne ceremonine e var rimit moren pjese shume njerez te njohur te showbizit dhe miq te Albertit nderkohe qe i ati nuk kishte kerkuar te shkonte ne v ar rim.

Se fundmi, ka folur xhaxhai i Albertit. Ai ka mohuar se ka patur mos marrveshje dhe ka treguar se Alberti donte te blint e nje pi sto lete, ja ka treguar babait dhe ai duke e pare e ka shkrepur padashje, madje e kishte porositur qe mos ta blinte se nuk kishte per cfare ta donte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *