I thonë Shyhretes je mbretëreshë e lindur e nuk po di mu plakë

Lajme nga Bota


I thonë Shyhretes je mbretëreshë e lindur e nuk po di mu plakë. Shyhrete Behluli ka publikuar një imazh ku është shfaqë jashtëzakonisht elegante.

Ajo ka veshur një fustan e xhaketë bardhë e zi, por që kaq me shije e kemi parë veç Shyhreten të vishet, shkruan “Kosovarja”.

E nuk patën faj as komentuesit të cilët i dhanë komplimente të shumta duke parë veshjen e rregullimin e saj.

Ndonëse është 58 vjecare por në këtë imazh duket si 20 vjeçare.

Thjesht ashtu sic i thanë edhe ndjekësit ‘mbretëreshë e lindur’, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. Ko so var ja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *