I tha qorre/ Shef Renato bën të paimagjinueshmen: Më fal, jam penduar, shumë..

Lajme nga Bota

Moderatori i “He ll’s Kit chen”, Renato Mekolli, është kritikuar së fundmi për sjelljen e tij të fundit ndaj konkurrentes Erkiada gjatë emisionit.


“O qorre, as me syze nuk shikon ti,” iu drejtua në nerva e sipër ai Erkiadës. Por përmes një statusi në Facebook, ai kërkon falje për atë që ka ndodhur dhe i thotë ndjekësve që të mos e imitojnë atë.

Postimi i plotë: Edhe shefi pen dohet. Me rre mben kuzhina dhe deshira per perfeksion, padyshim kjo nuk justifikon ate qe i thash Erkiades ne episodin e kaluar, njeres nga konkurrentet!

Nje fjal qe go diti si shigjete tek ajo dhe ju qe shihni programin! Une kam mbajtur syze ashtu si edhe familjaret e mi, ndaj kurresesi qellimi im nuk eshte te ofendoj askend, I bashkohem thirrjes suaj! Se duhet te evitojme kete menyre komunikimi!


Ama nga ky gabim te gjithe nje mesazh e morem: se kur themi te tjerve nje fjal te shemtuar, i lendojme ata!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *