I patë të gjitha, por vjehrra e Medës qenka një zonjë e vërtetë

Lajme nga Bota

Kjo zonjë është vjehrra e Medes.

Këngëtari i muzikës folk, popullore e zbavitëse, nuk është më i vetmi i famshëm brenda familjes.


Me popullaritet, mbetet pas as Lulja, bashkëshortja e këngëtarit.

Lulja si pa pritur e pa kujtuar u bë shumë e ndjekur në rrjete sociale, e përfolur në media rozë, etj.

Ajo, na ka njoftuar me një pjesë të mirë të njerëzve të saj të afërt, e së fundi edhe me personin më të dashur për të, me nënën e saj.

Kjo është nëna e Lules e vjehrra e Medes, shkruan “Kosovarja”, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *