I ka kaluar të 40-tat, Leonora i lë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e fundit

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.


Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Lenora se fundmi ka publikuar disa foto ku po duket person tjetër.

Frizerka e ka transformuar në paraqitjen e fundit Leonorën.

E veshur me shumë stil dhe me flokë të rregulluara bukur, Leonora po duket në super formë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.