“I Gjithë Territori Shqiptar Do Mbulohet Nga Dëbora ”, Meteorologu Flet Për Stuhinë Filomena..

Lajme nga Bota


Gjatë emisionit të sotëm në Tv Klan, moderatorja Rudina Magjistari ka qenë në një lidhje live me meteorologun e Metoalb Hakil Osmani për të mësuar më shumë rreth temperaturave që do na shoqërojnë në ditët në vijim dhe sa ndikim do ketë stuhia Filomena në Shqipëri e cila ka prekur pjesën jug-perëndimore të Europës.


Sipas Hakil Osmanit temperaturat ditët në vazhdim do pësojnë një rënie dhe pritet që në mesnatën e sotme por edhe gjatë ditës së premte pothuajse i gjithë territori shqiptar do jetë i rrezikuar nga shfaqja e flokëve të borës.Rudina Magjistari: Ku jemi me temperaturat dhe çfarë parashikohet në ditët në vijim?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *