“Hyrrem” bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton me të ëmbël me foshnjën pas lindjes

Lajme nga Bota


“Hyrrem” bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton me të ëmbël me foshnjën pas lindjes


Aktorja lindi fëmijën e dytë dje.

Aktorja e njohur turke, Meyrem Ozerli ka njoftuar ndjekësit që është bërë sërish nënë, shkruan lajmi.net.

Ajo bëri të ditur se foshnja erdhi në jetë dje, ndërsa vendosi që ta pagëzojë me emrin Lily Koi dhe publikoi imazhet e para me të në krahë.

“Dje, 08.01.2021 Më e dashura ime Lily Koi, Lara Jemima, babai dhe unë jemi shumë të lumtur të mirëpresim në familjen tonë. Jemi aq të bekuar dhe të lumtur që u bashkuar me ne”, shkruan aktorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *