Humb Jetën Trag jikisht në vendin e punës Mërgimtari 24 vjeçar në ZVICËR

Lajme nga Bota


Humb Jetën Trag jikisht në vendin e punës Mërgimtari 24 vjeçar në ZVICËR


Ka ndërruar jetë në moshën 24 vjeçare Lirim Osmankaj nga Lugishta e Hasit të komunës së Prizrenit shkruan GazetaFlash24.

Sipas informacioneve që ka siguruar GazetaFlash24 nga vendi i ngjarjes dhe nga mediat zvicerane thuhet se i ndjeri ka humbur jeten gjatë kohës sa ishte duke punuar.

Burime të besueshme të Gazetës Flash24 kanë zbuluar edhe detaje të tjera ku tregojnë se i riu ka rënë nga një anije në ujë ku edhe punonte dhe që fatkeqësisht ka humbur jeten.

I shprehim ngushëllime të sinqerta familjes Osmankaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *