Harrojeni rejën e Shkurte Fejzës, motra e saj qenka yll

Lajme nga Bota

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.E përmes fotos së fundit ajo na ka prezantuar me motrën e saj e cila qenka shumë e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *