Harrojeni Mimoza Mustafën, motra e saj qenka një zonjë e vërtetë

Lajme nga Bota


Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Përmes fotografisë së fundit ajo na ka prezantuar me motrën e saj e cila qenka një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.