Hamza e shëtit Emmen e vogël me motor

Lajme nga Bota


Hamza e shëtit Emmen e vogël me motor. Familja e këngëtares Remzie Osmani janë mjaftë të ndjekur e të pëlqyer nga publiku shqiptar. Duke qenë mjaftë të afërt me ndjekësit e tyre, ata publikojnë imazhe të shumta familjare, duke vizituar vende të ndryshme përrallore, shkruan “Kosovarja”.

Hami ka disa muaj që është bërë baba për herë të parë, duke u bekuar me një vajzë. Ai çdo moment e shpreh dashurinë që e ka ndaj vogëlushes, ku kësaj radhe tregoj se ka dalë për shëtitje bashkë më të. Të lumtur po duken të dy, duke u kënaqur babë e bijë së bashku, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *