“Hallall Zoti ia bëftë atij që t’i kishte ofruar 1 milion”, ndjekësi shokon Mijrihen

Lajme nga Bota

Ka thuajse 2 dekada e gjysmë që është prezente në skenë.

Flasim për Mihrije Brahën këngëtaren e shumë hiteve e bashkëpunimeve të bukura, shkruan “Kosovarja”.

Mbështetjen më të madhe e pati nga bashkëshorti saj Naimi, po ashtu i angazhuar në botën e muzikës.

Dyshja simpatike janë shembull i dashurisë së vërtetë që qëndroi e fort përballë çdo sfide.

Ata janë prindër të një djali, an ipse Mihrjia kundrejt këtij fakti duket shumë e re dhe në top formë.

Madje, në njërën nga intervistat ku kanë marrë pjesë çifti, ata kanë rrëfyer edhe top sekrete nga jeta e tyre.

E njëra nga to ishte oferta 1 milionshë për një natë që një burrë ia ofroi Mihrijes.

E duke e parë edhe në fotot e fundit ku ka përçuar plot bukuri dhe energji, dikush prej ndjekësve ia përmendi këtë rast, por me ëmbëlsi.

“Hallall ja bëftë Zoti atij që kish pas dasht mi dhan 1 miljon” , ka shkruar ndjekësi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *