Hajde vjehrrë hajde! Shikoni çfarë bën e ëma e Marinës për dhëndërin: Kjo është vetëm për Getoarin!

Lajme nga Bota

Hajde vjehrrë hajde! Shikoni çfarë bën e ëma e Marinës për dhëndërin: Kjo është vetëm për Getoarin!


Duket se nëna e Marinës ia ka hatrin Getit. Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, e ka ndarë me ndjekësit një postim ku shihet krah nënës së saj e cila po gatuan.“Kjo më vjen ha kut mua”, ka shkruar Marina ndërsa nëna e saj dëgjohet në video duke thënë se këtë e ka bërë vetëm për hatër të dhëndrit, Getit.

Ndryshe si Marina ashtu edhe Luana janë të lidhura shumë me nënën e tyre, e duket se edhe Geti ia paska marrë zemrën vjehrrës dhe tani nuk po e ndan nga to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *