Hajde hajde/ Të ik mendja kokës, shikoni shtëpinë luksoze të Besit dhe Xhensilës në plazh..

Lajme nga BotaXhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku, cifti me i njohur dhe i dashur i showbiz-it shqiptar kane bere publike pamje te tjera nga vila e tyre super luksoze.


Aktori i njohur i humorit ka qene i ftuar ne rubriken “Per dreke me mua” ne programin “E diela Shqiptare”. Besi i ftoi miqte e tij ne shtepine qe ai dhe Xhensila kane ne nje kompleks turistik ne Gjirin e Lalezit.

Ne pamjet e publikuara shikojme shtepine teper luksoze. Nje mobilim luksoz e plot shije, i menduar deri ne detaje dhe ngjyra e bardhe eshte ajo qe dominon ne shtepine e tyre si brenda e jashte saj.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *