Habit gazetarja Erjona Rusi, e ulur në prehërin e kolegut thotë: Kam një vit e ndarë nga burri jam e lidhur me Florin duhemi!

Lajme nga Bota


Erjona Rusi dhe Flori Gjini, dy moderatorët që i shohim çdo ditë në ekran me emisionin “Shqipëria live” i kanë habitur të gjithë me videon e fundit dhe deklaratën e tyre.


“Unë dhe Flori gati prej 6 muajsh jemi në një lidhje. Prej një viti jam ndarë nga burri dhe produksioni e ka ditur këtë gjë”, thotë Erjona e deri tani çdo gjë dukej sikur moderatorja e kishte seriozisht…

“Nuk mundeshim dot të flisnim, sepse ajo kontratë na ka b llokuar shumë…”, shprehet Flori dhe pas këtij momenti të dy shpërthejnë në të qeshura duke treguar kështu se e gjitha ishte një lojë dhe ironizim me situatën e Teas dhe Andit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *