Guerili e emocionoi Goldin, reperi i njohur e ndau këtë moment me ndjekësit e tij

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një foto të djalit ku shkruan “I love dad”.

Duket se kjo gjë e ka emocionuar shumë reperin e njohur kosovar./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *