Gruaja e tij feston ditëlindjen, Labi i bën urimin më të bukur

Lajme nga Bota


Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është njëri prej këngëtarëve më të pëlqyer të skenës sonë. Prej kohës kur u bë pjesë e skenës ai fitoi simpati të madhe të audiencës, shkruan ORAinfo.


Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por shumë rrallë nga jeta e tij private. Përmes postimit të fundit ai e ka uruar gruan e tij për ditëlindje./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *