Gruaja e Goldit e tregon arsyen pse nuk ia zbulojnë djalit fytyrën

Lajme nga Bota

Gruaja e Goldit e tregon arsyen pse nuk ia zbulojnë djalit fytyrën

Ermira dhe Goldi janë bërë prindër për herë të parë e 28 nënntor.


Dyshja simpatike janë gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre, Guerilit, shkruan “Kosovarja”.

Padyshim se fëmija i parë është gëzimë për mbarë familjen, qoftë të Goldit apo edhe të Ermirës.

Jo rrallë herë çifti sjellin imazhe të djalit, por që zakonisht fytyrën ia mbulojnë me stikersa ose diçka tjetër.

E arsyen e këtij veprimi e ka treguar sot Ermira në pyetësor, duke thënë se është ende pak i vogël le të rritet edhe pak. /Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *