Gruaja e Gold Ag përmallohet për këtë moment

Lajme nga Bota

Si të gjitha gratë e tjera të këngëtarëve, edhe ajo e Gold Ag është bërë mjaftë e famshme dhe e përfolur.

Ermira, pushtoj zemren e reperit të famshëm dhe tashmë ata janë çifti i martuar, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Ermira dhe Arian Agushi janë bërë prindër për herë të parë dhe të voglin e kanë quajtur Gueril.

E shoqja e reperit, është kthyer një vit më parë në kohë, duke e kujtuar këtë moment nga vendi i punës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *