Grimi i tepruar e plak Shyhreten para kohës

Lajme nga Bota


Grimi i tepruar e plak Shyhreten para kohës. Një nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore padyshim që është edhe Shyhrete Behluli.


Sot ka qenë ditë festive në familjen e tyre për shkak se ka ditëlindjen këngëtarja ku mbushi plotë 59 vite jetë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë një femër që kujdeset të shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit, edhe sot me rastin e ditëlindjes u kujdes që të bëj një paraqitje tejet interesante.

Por në këtë imazh shihet qartë se kjo mënyrë e grimosjes po e plak para kohës, apo? Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *