Grimerja e bëri ‘kukull’ Lulen, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Lajme nga Bota

Lule Mustafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese.

Motra më e vogël nga 8 motrat Mustafa. Këndon edhe muzikë popullore, por i pëlqen edhe të jetë “gangstere”,


Lule Mustafa është motra më e vogël e Motrave Mustafa.Ajo është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.Së fundi ajo ka postuar disa imazhe ku shihet se grimerja e ka bërë ‘kukull’, mirpëo, flokët e saj të lagura morën tërë vëmendjen./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *