Gresa e publikon në këtë gjendje Shkurten, reagimi i saj i papritur

Lajme nga Bota


Shkurte Fejza është këngëtarja nga Kosova që u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar që na paraqitja e saj e parë.

Ajo këndoi këngë që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut shqiptar, përcjell ORAinfo.

Përveç që këndon vetë ajo talentn për muzikë e ka trashëguar edhe të vajza e saj, Gresa dhe tani nënë e bijë këndojnë së bashku.


E sot ka qenë Gresa që ka publikuar një video derisa ka qenë në tavolinë me nënën e saj, Shkurten.

Veprimi i Shkurtes e cila e injoron vajzën e saj kur t’ia drejton kamerën tërheq gjithë vëmendjen, hape pamjen e plotë këtu. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *