Gresa Behluli ka dalur për kafe me shoqe, mori vëmendjen me pamjen e saj

Lajme nga Bota


Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo shihet se ka dalur për kafe me shoqën dhe është palltoja e saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *