Graniti dhe Leonita do të bëhen prindër për herë të dytë

Lajme nga Bota


Graniti dhe Leonita do të bëhen prindër për herë të dytë. Granit Xhaka përmes një portreti të bukur dha lajmin se po bëhet sërish baba.

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj, po bëhen edhe me një fëmijë.


Ishte Graniti ai i cili publikoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqen e gjithë familja të lumtur.

Në atë imazh, shihet Leonita me barkun e rrumbullakosur, e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë.

“Familja jonë e vogël po rritet… mezi presim të të takojmë👼🏻❤️🙏🥰 #AYANA @leonita.x“, ka shkruar futbollisti.

Graniti dhe Leonita janë prindër edhe të një vajze, të cilën e pagëzuan Ayana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *