Goldi uron nënën: Sot dhuratën më të mirë nga ne e ki nipin

Lajme nga Bota


Goldi uron nënën: Sot dhuratën më të mirë nga ne e ki nipin


Goldi uron nënën: Sot dhuratën më të mirë nga ne e ki nipin

Reperi nga Presheva, Gold AG, të shtunën e kaluar (28 Nëntor) u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, doktoresha e estetikës Ermira Shkodra, mirëpritën djalin e tyre, të cilin e pagëzuan me emrin Gueril. Artisti shqiptar së fundmi tregoi se ditën e sotme (e mërkurë) ka ditëlindjen nëna e tij, së cilës ia ka bërë një dedikim përmes një postimi të ndarë në InstaStory, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *