Goldi e Ermira publikojnë foton e parë së bashku pasi u bën prindër, ky detaj mori vëmendjen

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.


Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ata sonte kanë publikuar foton e parë së bashku pas lindjes së djalit.

Flokët e shkurtëra të Ermirës janë ato që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *