Gold AG publikon pamje të reja nga ndeja që ka organizuar për lindjen e djalit

Lajme nga Bota


Gold AG publikon pamje të reja nga ndeja që ka organizuar për lindjen e djalit

Gold AG është njëri ndër reperët më të njohur në vendin tonë.

Ai para pak ditësh është bërë baba për herë të parë, shkruan ORAinfo.

U tha se me rastin e lindjes së të birit, Guerilit, ai organizoi një festë.

Sot ai publikoi një foto ku shihet i veshur bukur dhe duket se është pamje e shkëputur nga festa në fjalë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *