Gold AG publikon foton më të bukur me djalin dhe nënën e tij

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORA info.

Çifti janë shumë aktiv me postime në rrjete sociale.

Sot Ariani ka publikuar një foto shumë të bukur bashkë me nënën dhe djalin. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *