Gold Ag një baba i përkushtuar, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë

Lajme nga Bota

Një baba si Goldi, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë.


Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi në jetë me datën 28 nëntor.

Ardhja në jetë e djalit të parë të tyre ka ndryshuar gjithë atmosferën familjare, duke iu shtuar lumturi e harë në shtëpitë e tyre, shkruan Kosovarja.

E që nga lindja e Guerilit çifti nuk janë ndalë së postuar foto e duke bërë dedikime.

Në veçanti është Goldi ai i cili po del të jetë një baba tejet i përkushtuar e shumë i kujdesshëm ndaj djalit.

Së fundmi, Ermira ka postuar një video të shkurtër duke treguar se si reperi e vë në gjumë Guerilin

https://video.gjirafa.com/embed/nje-baba-si-goldi-ne-vend-te-djepit-ja-ku-e-ve-djalin-ne-gjume?autoplay=true&c=1&am=true

Leave a Reply

Your email address will not be published.