GJIRA TREGON A ËSHTË BURRI I SAJ XHELOZ, BEFASON ME PËRGJIGJEN

Lajme nga Bota


Dikur ishte reperja më me famë në Kosovë.


Gjira Kajtazi me tekstet e saj arriti t’i go.das të gjitha ‘konkurrentet’ në rep, shkruan Indekosnline.
Ka kohë që ka pauzuar duke iu përkushtuar familjes, bashkëshortit dhe dy fëmijëve.

Ajo për disa ditë pushimi po gjendet në Kosovë, derisa ndan imazhe të shumta me familjarët e saj.
Kësaj radhe ishte e ftuar në ATV ku shpalosi gjëra për jetën personale dhe pr.ivate, në pyetjen se a e ka xheloz bashkëshortin, ajo u shpreh se nuk është aspak.

“Normalisht, e ndjen mungesën time kur vi në Kosovë, por nuk është xheloz aspak”, u shpreh këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *