Gjira pas lindjes shkon në shtëpi, ky është reagimi i djali të saj

Lajme nga Bota

Gjira është bërë nënë për herë të dytë.

Artistja shqiptare ka vite që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikore pasi që i është përkushtuar familjes.

Pas lindjes së djalit, Gjira ka sjell në jetë edhe një vajzë.

Ajo ka publikuar foton e parë të vajzës në Instagram, teksa ka zbuluar edhe emrin e saj.

Lana mban emrin vajza e këngëtares.Ajo është rikthyer edhe në gjirin e saj familjar ku është pritur nga burri dhe djali i saj.

Kaq familje e lumtur po duken ata se bashku. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *