Gilin asnjëherë nuk e kemi parë veshur kaq me stil

Lajme nga Bota


Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet. Në foton e fundit ajo shfaqet në super formë. E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Gili po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *