Gili uron djalin: “Qeshu e gëzoje jetën biri im!”

Lajme nga Bota

Sot feston ditëlindjen Redon Berani, djali i vogël i këngëtares së mirënjohur, Gilit.


Sigurisht nuk ka munguar urimi publik i nënës në rrjete sociale e cila ka zgjedhur ca fjalë shumë të bukura, shkruan “Kosovarja”.

“QESHU e gëzoje jetën biri im ! Sot mbushe 22 vjet! Gëzuar ditëlindjen e Zoti të bekoft REDON🎂❤️” ka shkruar Gili në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se nuk ka shumë kohë prej kur, djali i këngëtares dhe i kompozitorit të njohur ka debutuar në muzikë.

Djali i vogël i çiftit të njohur të estradës duket se do vazhdojë në rrymën hip hop, teksa komentet e para të debutimit ishin në tërësi pozitive./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.