Gili shkon në kanagjeq, dizajni i fistanit të saj merr gjithë vëmendjen

Lajme nga Bota


Gili shkon në kanagjeq, dizajni i fistanit të saj merr gjithë vëmendjen

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.


Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon se është bërë gati me shku në kanagjeq në Gostivarë.

E veshur me fustan të gjatë me lula e me stil unik, Gili po shkëlqen në këtë pamje, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /O R A info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *