Gili shfaqet në krahët e Medës, ky detaj tërheq gjithë vëmendjen

Lajme nga Bota


Gili shfaqet në krahët e Medës, ky detaj tërheq gjithë vëmendjen

Gili është këngëtarja e preferuar e një publiku të tërë, që dikur këndonte hite të mëdha si “Xixëllonja”, “Barbi kukulla”, “Viza C”, etj.

Kohët kanë ndryshuar e bashkë me to edhe muzika e Gilit, që ka shkuar më kah popullorja.


Këngëtaren e famshme vitet e fundit e shohim duke kënduar edhe në dasma e ahengje, me raste edhe përkrah kolegëve të saj, shkruan Kosovarja.

Gili, në shumë xhirime festive ka kënduar edhe përkrah Medes, me të cilin edhe ka vallëzuar në mënyrë mbreslënëse, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *