Gili njoftohet me nënën e rejës së saj, publikohen pamje nga takimi

Lajme nga Bota


Gili njoftohet me nënën e rejës së saj, publikohen pamje nga takimi

Gili është njoftuar me nënën e rejës së saj.


Herolina Zeka është bërë anëtarja më e re e familjes Berani.

Që kur ka zyrtarizuar lidhjen me djalin e Gilit e Ilirit vëmendja më nuk i është ndarë.

Duke parë hapat që kanë zhvilluar në lidhje çifti, mbase as fejesa nuk është e largët.

Edhe familjet kanë filluar të shoqërohen mes vete.

Së fundmi, Herolina ka dalë në kafe bashkë me mamanë e vjehrrën.

Kafe e llafe u kënaqen, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Ora Info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *