Gili ja ‘huq’ me këtë veshje

Lajme nga Bota

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.


Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi po qëndron në Shqipëri.

Në imazhin e fundit që ka publikuar, Gili shfaqet e veshur thjeshtë.

Kombinimi në veshje nuk po i shkon edhe aq këngëtares së famshme. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *