Gëzimja sot uron nënën dhe vjehrrën

Lajme nga Bota

Gëzimja sot uron nënën dhe vjehrrën. Gëzime Krasniqi tanimë nuk është emër i panjohur për publikun.

Reja e Remzie Osmanit edhe për këtë festë është treguar tejet e kujdesshme.

Ajo në radhë të parë ka uruar nënën e më pas edhe vjehrrën e saj, shkruan “Kosovarja”, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *