Gëzimja sot ka fest, dy personat e dashur të saj e kanë ditëlindjen

Lajme nga Bota

Dy njerëzit më të dashur të Gëzimes sot kanë ditëlindjen.Gëzimja dhe Hamza janë një ndër çiftet më të përfolura në mdeiat rozë.
Reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani, sigurisht menjëherë pas ardhjes në familjen Hamzaj fitoi famë dhe shumë ndjekës, shkruan Kosovarja. Sot, vajza e saj Emma feston ditëlindjen e parë dhe mori urimet më të bukura nga familja.Por, për Gëzimen kjo është festë e dyfishtë, pasi në të njëjtën ditë feston ditëlindjen edhe nëna e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *