Gëzimja sjell foton më të bukur me burrin dhe kunatën

Lajme nga Bota


Gëzime Hamzaj postoi një video nga vetura.

Reja e Remzie Osmanit sihet pramë bashkëshortit dhe kunatës, shkruan InfoKosova.

Duket se ata janë rrugës për në dasëm pas në mbishkrimin e videos kanë shkruar ”Sot te familja Vehapi, dasma numër 33” dhe një emotikon duke qeshur.

Kjo pasi kohët e fundit i kemi parë duke marrë pjesë në shumë dasma si të ftuar./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.