Gëzimja poston foton më të bukur nga pushimet me burrin e vajzën

Lajme nga Bota


Gëzimja poston foton më të bukur nga pushimet me burrin e vajzën

Për ditëlindjen e 25 të Gëzimes ata udhëtuan për pushime.

Djali i Remzie Osmanit bashkë me bashkëshorten Gëzimen dhe vajzën po shijojn pushimet më të bukura, shkruan InfoKosova.

Ishte Gëzimja që publikoi një fotografi ku shihen të tre së bashku.

Një portret i buku familjar ky apo jo?/InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *