Gëzimja nuk vishet kuq e zi vetëm për 28 nëntor

Lajme nga Bota


Reja e këngëtares Remzie Osmani, Gëzimja, me gjasë është maqurelsja më e përfolur e momentit.

Flitet e përflitet prej disa vitesh dhe kryesisht për pamjen dhe përditshmërinë e saj.
Nuk duket që Gëzimja e ka shumë ne qejf mediatizimin, e megjjthatë gazetarët dhe mediat merren me të, shkruan “Kosovarja”.

Resë së këngëtares Remzie Osmani i rrinë mirë rrobat, pasi ka linja të dëshirueshme, e me sa duket kombinimi kuq e zi është i preferuari i saj.

Si po ju duket?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *