GËZIMJA NDANË IMAZHIN MË TË BUKUR ME VAJZËN E SAJ

Lajme nga Bota


GËZIMJA NDANË IMAZHIN MË TË BUKUR ME VAJZËN E SAJ
Gëzimja është ndër personazhet më të komentuara të shoëbizit.


Ajo gëzon popullaritet qysh nga koha kur u bë reja e këngëtarës së njohur Remzie Osmani.

Së fundi ajo ka ndarë një video të re në rrjetin social Instagram.

Në të shihet bashkë me vajzën e saj dhe po duken jashtëzakonisht bukur./InfoKosova

Lojtës Videosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.